.

.

ACR OLAS Extender за ОСНОВНИ & Guardian

ACR OLAS Extender за ОСНОВНИ & Guardian

DEN 2998.80

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се прошири опсегот на ACR OLAS МОБ Систем до 80 ft.садови.Водоотпорен (IP67).Користи најновата Bluetooth Технологија.Батерија опција.Бара OLAS СТАРАТЕЛ или OLAS ЈАДРО.OLAS EXTENDER за ОСНОВНИ & GUARDIANThe ACR OLAS EXTENDER е мала, преносни, безжични range extender која обезбедува флексибилност на скалирање вашиот OLAS СТАРАТЕЛ Мотор Убие Прекинувач и OLAS CORE МОБ Алармни Системи за употреба во поголеми садови.Додека OLAS Ознака и OLAS Плови-На предаватели и OLAS.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите