.

.

Среден запад Производи Хоби и Занаетчиски Супер Лесно Машина, c/a

Среден запад Производи Хоби и Занаетчиски Супер Лесно Машина, c/a

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Супер Лесно Машина е помала и повеќе компактен од нашите оригинални Лесно Машина.Намалувања stripwood до 1/4" дебела.Изградена во protractor со 45, 60, 90 и 120 Степен агли.Производ Димензија : 8.9"L x 3.7"W x 1.7"H. Супер Лесно Машина е помала и повеќе компактен од нашите оригинални Лесно Машина.Тој е дизајниран да се направи сечење дрво ленти брз и прецизен и е совршена за помали раце.Овој компактен машина сече лента дрво до 1/4-инчи дебела.Има вграден во protractor со 45, 60, 90 и 120 Степен агли.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите