.

.

50Pcs/Многу Дрвени Занает сладолед Стапови Поп Popsicle Стапови Природни Торта Алатки DIY Деца рачно производство Уметнички Занаети Играчки Мраз Мувла

50Pcs/Многу Дрвени Занает сладолед Стапови Поп Popsicle Стапови Природни Торта Алатки DIY Деца рачно производство

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.

Производот се користи : се држиме мраз, сладолед, модел материјали, рачно изработени материјали!Производ материјал : birch Product боја : natural Product Спецификации : 114mm долг * 10мм широк * 2mm дебели about Specifications : сладолед се држи, не може да се користи за да се направи сладолед и мраз, стап, но исто така може да се користи за да се DIY handcrafts.Тоа не е само погодна за децата уметнички проекти, како што се група активности, во училница употреба, камп и извидување процес, роденден, но, исто така, може да се користи за свадба ентузијасти, градина означување, целна снимањето, библиотека полици означување, итн.Сладолед се држи, не може да се користи за да се направи сладолед и мраз, стап, но исто така може да се користи за да се DIY handcrafts.Како нов DIY занаетчиски материјал што е направена од еколошки, лесен за употреба, без потреба за напредно моделирање способност.Со само еден едноставен гест, совршен за производство на сладолед.Одличен подарок за промоција на вашиот семејните односи.Само стави заедно за да се направи нов дом уметност, пен носителот, CD рамка, ѕид рамка, хартија за крпи кутија и така натаму, е најважно, мраз стапови е одличен материјал за зачувување на младите луѓе во обликувањето способност.DIY со вашите деца или семејството, се направи твојот живот и повеќе да се забавуваат!Ако сте пронашле никакви проблеми или предлози и сугестии на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Одличен Материјал : Висок Квалитет На Природен Дрво Popsicle Стапови, Директно, Мазна.На заоблени рабови прави занает држи безбедно за деца, Тоа е одличен подарок за вашите пријатели или семејства во текот на топла summe.Со користење на совети : Овој основен дрвени popsicle стапови занаети се лесни за употреба.Пакет се Вклучени : 1set(50pcs)x Дрвени сладолед Stick Our Popsicle Стапови е вашиот најдобар избор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите