.

.

FloraCraft Флора Занает Styrofoam Екструдиран Венец Масовно 10 Бела

FloraCraft Флора Занает Styrofoam Екструдиран Венец Масовно 10 Бела

DEN 175.68

Износ
Во продавницата.

Венец Масовно 10" Бела.Флора Занает полн круг екструдиран 100% рециклиран Styrofoam.Тие се добра основа за флорални и занает проекти.Производ Димензија : 9.5"L x 9.5"W x 19.2"H. Венец Масовно 10" Бела.Флора Занает полн круг екструдиран 100% рециклиран Styrofoam.Тие се добра основа за флорални и занает проекти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите