.

.

Flyuzi 1pcs Заострените Валчести Лежишта 32904 32905 32906 32907 32908 32909 32910 32911 (Надворешниот Дијаметар : 32904 20x37x12)

Flyuzi 1pcs Заострените Валчести Лежишта 32904 32905 32906 32907 32908 32909 32910 32911 (Надворешниот Дијаметар

DEN 2232.00

Износ
Во продавницата.

На триење е мал,брзината е,на работа е стабилно,и тоа е издржлив.Повисоко производство на точност. -сила челик производство,имајќи ригидност. 100% сосема нов и квалитет.На гума е фино запечатени да се изолира прашина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите