.

.

Директно Пластични Капаци - 0.437 Директно Капа 0.875 Долг Црвен MOCAP S. 437-14SRD1 (qty100)

Директно Пластични Капаци - 0.437 Директно Капа 0.875 Долг Црвен MOCAP S. 437-14SRD1 (qty100)

DEN 1528.80

Износ
Во продавницата.

Општа Намена Надвор Фитинг Капи.Сит се Вклопуваат за Навој или Не-Навој Цевки, Прачки и Приклучоци.MOCAP Круг Пластични Директно Капи се со цел да се вклопи во текот навој и не-навој цевки, прачки и фитинзи, за формирање на сит триење одговара.Внатре Должина : 0.88 во / Внатре Дијаметар : 0.43 во.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите