.

.

TUNERSYS WiFi, Bluetooth 5.0 Стерео Дигитален Приемник Засилувач за 2.0 CH Дома Аудио BGM Музички Публикации Говорникот Систем со ПОМОШЕН Текст, MUZO Стан Контрола Мулти-Соба со Clock Ala

TUNERSYS WiFi, Bluetooth 5.0 Стерео Дигитален Приемник Засилувач за 2.0 CH Дома Аудио BGM Музички Публикации

DEN 1406.64

Износ
Во продавницата.

Се мулти S262 корисници и да се биде во можност да го контролираат мулти-соба synchronously или одделно со еден стан.5 мм AUXI ВО ви овозможува да поврзете надворешен активни направи 2.Исто така, sleep timer меѓу 10-90 минути е settable кои се избегнат бескрајни звук додека да заспијам. ✅Duble Безжична Компатибилност и Висок Practicability – S262 има 3 примање режими (Wi-Fi, Bluetooth, ПОМОШЕН), тоа може да биде поврзан и вози било пасивни звучници до 200 W која совршен за сите видови на почетниот аудио системи, 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите