.

.

Ailun Tripod Телефон Планината Држачот за Глава Стандардни Завртки Адаптер Rotatable Digtal Камера Заградата и Ailun Selfie Стап Tripod,Батерија LED Светло,65 Инчен со можност да биде прод

Ailun Tripod Телефон Планината Држачот за Глава Стандардни Завртки Адаптер Rotatable Digtal Камера Заградата

DEN 1776.00

Износ
Во продавницата.

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компактен&Преносни : ви Помага да се пука на постојан видео за Facebook Телевизија, Перископ, и други микрофон во живо стриминг Vlogging платформи Неговата мала тежина дизајн и лесно преносливост значи дека може да се стави во вашиот џеб или вашиот briefcase и го однесе насекаде и да одите.Прилагодливи & Прободе.USB кабел е вклучен. Отстрани клип од pivoting рака и потоа се качи на tripod.Прилагодливи & Стабилна Tripod : Проширување од 15" на 65", стабилна tripod може да се прилагоди на било која висина рамките на, како што е потребно,tripod род е направен од алуминиум,трајни производи за долго време се користи.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. Завртка директно до tripod со pivoting рака, да биде во можност да 360 степени за да ја ротирате.И вие ќе бидете подготвени за совршен Леќа слика во секое време.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Не се јават на телескопски стап со вашата рака директно ставање на tripod нозете за да се спречи стегање повреда.Лесен за Инсталација : Постојат два опција за да го користите телефонот клип : 1.Зглобот е исто така лесно да се промени Камера,видео камера и паметен телефон е ориентација (360° на ротација) при преземање на слики.Внатрешниот соочи безбеден вашиот уред добро и да се заштити од оштетување.Светло & Dimmable LED Светло, Вклучувајќи 3 боја на осветлување начини : Ладно,Природни,и Топла Светлина,и им овозможува на 5 нивоа на осветленост на вредноста.Топло Совет : Tripod нозе автоматски ќе се спојат во текот на виткање процес.Тоа може да се напојува од речиси било кој уред со USB полнењето излези вклучувајќи телефон полначи, лаптоп,КОМПЈУТЕР и сл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите