.

.

Палење Модул Серпентина Изолација Зафатнина Конекција за Индустриска Контрола Компоненти plug and play

Палење Модул Серпентина Изолација Зафатнина Конекција за Индустриска Контрола Компоненти plug and play

DEN 554.16

Износ
Во продавницата.

Изработени со највисок квалитет компоненти, поседуваат стабилни карактеристики и висока сигурност.Клиентите може да се подобри ефикасноста на согорување, подобрување на електрични перформанси, лесно да го инсталирате, директно да го замени.Внатрешната "изолација зафатнина врска" е дизајниран да се постигне висока сигурност внатрешни врски, plug and play.Изработени од пластични и челични материјали, поседуваат силна отпорност на корозија, трајни и здрав.Палење модул серпентина поседуваат стабилна структура и висока ефикасност, кој му помага многу во работата.Функција : 1. Изработени со највисок квалитет компоненти, поседуваат стабилни карактеристики и високиот reliability2. Клиентите може да се подобри ефикасноста на согорување, подобрување на електрични перформанси, лесно да го инсталирате, директно да replace3. Внатрешната "изолација зафатнина врска" е дизајниран да се постигне висока сигурност внатрешни врски, приклучок и play4. Изработени од пластични и челични материјали, поседуваат силна отпорност на корозија, трајни и sturdy5. Палење модул серпентина поседуваат стабилна структура и висока ефикасност, кој му помага многу во work Specification : Предмет Тип : Палење Модул Coil Colour : Black Material : Пластични + челик Пакет Листа : 1 x Палење Модул Серпентина.

Параметрите на производот

Item Type:
Ignition Module Coil
Colour:
Black
Material:
Plastic + steel
Package List:
1 x Ignition Module Coil :

Им се допаѓа и на купувачите