.

.

ULTECHNOVO Надлактицата се Справи со Маски - Заменливи Crutch Перница Одење Рака Патерици Соочи 6pcs

ULTECHNOVO Надлактицата се Справи со Маски - Заменливи Crutch Перница Одење Рака Патерици Соочи 6pcs

DEN 443.76

Износ
Во продавницата.

- Замена на делови за безбедно walking aids : материјалот е направен не се лизга материјал, кој има добри против пролизгување перформанси и е безбеден и лесен за употреба.- На патерици, лесно може да се расклопуваат, се користи и чисти, обезбедување на вас со максимална удобност.- Замена на делови за мишка мека поддршка : погоден за општи - на алуминиум патерици, со цврстата структура, која е многу погодна за помагање на тежина имајќи кога пациентите нозете, колената, глуждовите или нозе се повредени ( како што се скршени коски или тешки sprains ).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите