.

.

Партија Hummus Натопи, Сонцето Сушени Домати - 2 Пакет - 10.74 Оз

Партија Hummus Натопи, Сонцето Сушени Домати - 2 Пакет - 10.74 Оз

DEN 883.20

Износ
Во продавницата.

Партија Hummus Натопи, Сонцето Сушени Домати - 2 Пакет - 10.74 Оз.Совршен за врвот чипови, пита леб или да се шири на сендвичи.Здрава алтернатива што ќе ги задоволи.Додадете лук, лимон или маслиново масло за дополнителен вкус!.Увезени од Јордан.Сонцето Сушени Домати, Диви Градина hummus сосови се сите природни, без конзерванси, без холестерол, покрај тоа што е вкусен глутен слободни snacking опција.Овие hummus се направени од пиле грашок и сонцето сушени домати и црните маслинки се одличен вкус шири можете да ги користите со крекери, чипс, и многу повеќе!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите