.

.

Младата Х. К. Портер 28 ACSR, Јажиња и Кабел Машина - 0290FHJN, Мулти, Една Големина

Младата Х. К. Портер 28 ACSR, Јажиња и Кабел Машина - 0290FHJN, Мулти, Една Големина

DEN 1847.76

Износ
Во продавницата.

На смолкнување-намалување на ножеви.Намалување на меки и тврди челик кабел, јажиња, и мали ACSR кабел.Намалувања До 3/8 во челичното јаже или до 7/16 во ACSR.Намалувања До 3/8 во челичното јаже или до 7/16 во ACSR.Намалување на бакар и алуминиум жица до 1 во големина.Оваа хонг конг Портер 28-инчен кабел машина е економичен инструмент за општи сечење апликации.Алатката е стриже тревите се намали крупни-влакно или фино влакно кабел со минимални насоки нарушување.Ние дизајниран челик тубуларна се справува во близина заедно за повеќе сечење сила со помалку вирус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите