.

.

KESOTO 1pc Жица Stripper/Crimper/Машина Сечење Кабел Режа Соголување Клешти

KESOTO 1pc Жица Stripper/Crimper/Машина Сечење Кабел Режа Соголување Клешти

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Жица stripper прецизност мелење.Се справи со употреба TPR, изолирани пластични се чувствуваат комфорно и безбедно.Глобалната изгасне, површината електрофореза.Менгеме тело користејќи високо квалитетен челик.Светлината кабел соголување клешти, соголување жица брз, лесен стриже.Опис : Светло кабел соголување клешти, соголување жица брз, лесен стриже. - Менгеме тело користејќи високо квалитетен челик. - Глобалната изгасне, површината електрофореза. - Се справи со употреба TPR, изолирани пластични се чувствуваат комфорно и безбедно. - Жица stripper прецизност мелење.Спецификација : - Материјал : Челик + ABS Пластика - Боја : Жолта - Size : Прибл. 170mm/6.70 инчен - AWG Американски жица мерач : 8/10/12/14 - Кол.Дупка : 1.6/2.0/2.6/3.2 mm Package Вклучува : 1 парче Жица Stripper Note : Pls дозволете грешка на 1-3мм, поради разликата на прирачник за мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите