.

.

F Fityle 1 Тркалаат Накит Beading Жица Голи Бакарна Жица за Изработката Beading Кабелот Накит - Сребро, Од 3,5 Метри(0.8 mm)

F Fityle 1 Тркалаат Накит Beading Жица Голи Бакарна Жица за Изработката Beading Кабелот Накит - Сребро, Од

DEN 1142.40

Износ
Во продавницата.

* Совршена за накит,шиење и занаети;. * Одлична за правење на накит компоненти како што синџир maille, beaded синџир, скок прстени, earwires, и жица завиткан приврзоци;. * Материјал : Бакар. * Мека темперамент жица е shapeable;. * Должина и дијаметар од како ќе ги собереш, 4.5 Метри(0.7 mm),40 Метри(0.25 mm),30 Метри(0,3 mm),15 Метри(0.4 mm),од 10 Метри(0.5 mm),6.5 Метри(0.6 mm),3.5 Метри(0.8 mm),2.5 Метри(1mm).Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Одлична за правење на накит компоненти како што синџир maille, beaded синџир, скок прстени, earwires, и жица завиткан приврзоци; - Мека темперамент жица е shapeable; - Совршени за накит,шиење и занаетчиството; - Должината и дијаметарот што ќе ги собереш, 4.5 Метри(0.7 mm),40 Метри(0.25 mm),30 Метри(0,3 mm),15 Метри(0.4 mm),од 10 Метри(0.5 mm),6.5 Метри(0.6 mm),3.5 Метри(0.8 mm),2.5 Метри(1mm) - Материјал : Copper Specification : - уметнички занает жици во собата може да се користи за накит проекти како anklets, нараквици, ѓердани, жица завиткан привезоци, beaded синџири, скок прстени, уво жици, итн.Пакетот Вклучува : 1 Тркалаат Занает Beading Жица(Накит НЕ се Вклучени)Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите