.

.

Embroiderymaterial Beading Жици за Изработка на Накит, Сребрена Боја, 0.2 ММ(32 Колосек), 20 Метри/Roll

Embroiderymaterial Beading Жици за Изработка на Накит, Сребрена Боја, 0.2 ММ(32 Колосек), 20 Метри/Roll

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Стил : Beading Жици За Изработка На Накит.Боја : Сребрена (Не Оцрни Заврши).Дијаметар : 0.2 ММ (32 Колосек), Материјал : Бакар Легура. 1 Roll : 20 Метри на Јаже (21.87 Двор Прибл.).Производ Детали : Овој stringing жица е мека, bendable и има висока издржливост.Овие DIY жици се совршени за изработка на Накит, француски beading, Pendant завиткување & кукла додаток.Оваа мртвите мека string не лента или кора.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите