.

.

Anley Пакување од 2 Летаат Ветре 3x5 Нога Колумбија Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот и Двојно Stitched - Колумбиската Националните Знамиња Полиестер с?

Anley Пакување од 2 Летаат Ветре 3x5 Нога Колумбија Знаме - Живописни Бои и Згаснат Доказ - Платно Насловот

DEN 1716.00

Износ
Во продавницата.

✔ ЛЕТААТ ВЕТРЕ СЕРИЈА - Ова знаме е идеален за ниско правец област.На лесен дизајн им овозможува на знамето да летаат во благо ветре. (НЕ се Препорачува за Супер Windy на Отворено). ✔ ИСЧЕЗНАТ ДОКАЗ - веднаш ќе забележите како неверојатно печати е.Бојата е многу светли и живописни.Покрај тоа, боја има обработени за исчезнат доказ, погоден за употреба на отворено. ✔ ИЗРАБОТКА - Двојно-stitched сите околу работ и да се зајакне со платно насловот и две месинг grommets.Целосно ќе ги почитуваат изработка и квалитетот на ова знаме. ✔ СПЕЦИФИКАЦИЈА - Увезени.Изработени од 100% Полиестер.Пакетот содржи две ANLEY 3x5 Ft Летаат Ветре Колумбија Знамиња. ✔ ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на ANLEY доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите