.

.

NBK MSTS-32-12-12 Шлиц Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Големина 12 и 12 mm, од не ' Рѓосувачки Челик SUS303

NBK MSTS-32-12-12 Шлиц Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Големина 12 и 12 mm, од не ' Рѓосувачки

DEN 2280.96

Износ
Во продавницата.

Метал пролет спојување со еден-парче изградба.Плоча пролет формирана од страна на цепнатинки овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност, и на крајот-се игра за да биде прифатена.Сите производи се со поставување завртки.NBK - MSTS-32-12-12 Шлиц Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 1.26"x1.61"x1.61", Создаден Дијаметар на 12 милиметри и 12 mm, Отценети вртежен момент (Н. м) 3.5, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 19000, Моментот на Инерција 2.6x10^-5, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 850, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.15, Max Аголна Неусогласеност 2°, Max Axial Неусогласеност ±0.5, Маса од 160 г.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите