.

.

Samsung HW-A450 2.1 ch Црна Безжична Soundbar со Dolby Atmos со Дополнителен 1 Година Покриеност од страна на Еп Заштита (2021)

Samsung HW-A450 2.1 ch Црна Безжична Soundbar со Dolby Atmos со Дополнителен 1 Година Покриеност од страна

DEN 4031.52

Износ
Во продавницата.

SUBWOOFER ВКЛУЧЕНИ - Безжични subwoofer е вклучен така можете да уживате во длабок бас право надвор од кутијата Сите-во-едно.БАС ПОТТИК - им Даде на вашиот бас инстант зголеми со притискање на копчето на soundbar.АДАПТИВНО ЗВУК ЛАЈТ - Подобрено аудио следење за вашата содржина во реално време, со технологија која equalizes музика во заднина и во согласност контрола на јачина на звук.BLUETOOTH ТВ КОНЕКЦИЈА - Поставување е бриз.Лесно поврзете вашиот soundbar до вашиот ТЕЛЕВИЗОР со безжично поврзување. 1 Година Продолжи Еп Заштита Гаранција во Прилог на Вклучени Целосна Производителот Гаранција.Наменет за Станбени Употреба.Samsung HW-A450 Soundbar - Безжичен - Dolby Atmos - Dolby 2 Канал, Обработка - DTS 2 Канал - Безжични Опкружувачки Звук - 3 Звучници - Опкружувачки Звук Проширување - Безжични Subwoofer Вклучени - Прифатливи Формати Вклучуваат MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, AAC, AIFF - 1 Оптички Влез - Компатибилен со SWA-9000 S и SWA-9100 S - Bluetooth Способен - 40 W Subwoofer Потрошувачка на Енергија - Еден Далечински Контрола - режим на USB Музика Созревање - Energy Star Заверена - Далечински Контрола - Ѕидот Mountable - 300 W Вкупна Моќност - 2.1 Канал Рачен (33.86"W x 2.91"D x 2.13"H) - (Црна). 1 Година Продолжи Еп Заштита на Покриеност во Прилог на Вклучени Целосна Производителот Покриеност.Наменет за Станбени Употреба.Овој пакет вклучува еден (1) Samsung HW-A450 Soundbar со 1 Година Еп Заштита на Покриеност, во прилог на Производители Покриеност.Наменет за Станбени Употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите