.

.

70-Вати Furrion Аурора 2.1 Канал Отворено Soundbar со Вграден-во Subwoofer, Безжична Bluetooth и Жичен Конекции, IP45 Водоотпорна Домување & Водоотпорен Далечински Управувач - FSBNN3MSR-BL

70-Вати Furrion Аурора 2.1 Канал Отворено Soundbar со Вграден-во Subwoofer, Безжична Bluetooth и Жичен Конекции,

DEN 4074.48

Износ
Во продавницата.

BLUETOOTH КОНЕКТИВНОСТ : Дизајниран со безжично поврзување со користење на Bluetooth V4.Преземе целосна контрола на вашиот звук искуство со водоотпорен далечински управувач дизајнирани да работат целосно во влажни средини.ГАРАНЦИЈА : На Furrion Аурора Отворено Soundbar е изграден со високо квалитетен материјал и ќе дојде со Furrion е 12 месеци гаранција.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : се Земе вашата надворешна аудио искуство на нови височини со Furrion Аурора 2.Оваа soundbar е издржлив со својот робустен надворешноста која ги штити внатрешните компоненти од елементи и екстремни температури.Исто така, поддржува жичен врски како и РКА, Коаксијален и 3.Лесно поврзете вашиот паметен телефон, таблети и други Bluetooth уреди.2 за да се обезбеди средена отворено аудио искуство.ВОДООТПОРНА & ТРАЈНИ : На Furrion Аурора Soundbar е целосно водоотпорна со IP45 водоотпорна домување дека е отпорна на снег, прав и на влага.На Furrion Аурора Отворено Soundbar обезбедува удобен безжично поврзување со неверојатен квалитет на звукот.ВГРАДЕН-ВО SUBWOOFER : На soundbar доаѓа целосно опремена со 2 полн опсег возачи, 2 високотонци и интегриран subwoofer кои можат да го поддржат до 70 W на експлозивни звук, идеален за open-air settings.Моќ извира покриени од еден ден.1 Канал Отворено Soundbar дека е конструиран за надворешна open-air домашен театар setup.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите