.

.

Радикалните 528Hz ДНК Чудо МИ Поправка Златна Боја Solfeggio Подесување Вилушка со Activator

Радикалните 528Hz ДНК Чудо МИ Поправка Златна Боја Solfeggio Подесување Вилушка со Activator

DEN 1176.00

Износ
Во продавницата.

Златна Боја 528 Hz Чудото на Исцелување Подесување Вилушка.Вклучува Сомот Торбичка Mallet/Activator.Prongs Физички Се Движи Со Помалку Движење.Кога Матични Крајот Е Ставен На Телото, Може Физички Да Се Чувствуваат Вибрации Повеќе Суптилно.Совршен За Користење Поединечно Или Harmonically Особено Во Областа На Енергетиката.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите